Doručovanie objednávok

 

Doručenie zásielok a prepravcovia 

Balíky sú obvykle odosielané najneskôr do 2 dní, ak sa jedná o skladové zásoby. V opačnom prípade môže byť doručenie posunuté až na 7 – 12 prac. dní. Väčšina balíkov je dodávaných prostredníctvom kuriéra DPD. Ak sa však jedná o nadrozmerný balík, ktorý nám kurierská spoločnosť DPD nechce dopraviť, obraciame sa na GEIS paletovú prepravu (kde sú použité dodatočné náklady na prepravu).

Bez ohľadu na vybraný spôsob doručenia vám bude zaslaný odkaz na sledovanie pohybu zásielky. 

 

DPD balíková preprava 

      Prepravná balíková služba.

      Doručenie na SK obvykle počas 1-2 pracovných dní od odoslania tovaru. 

      Cena prepravy 5,52 € s DPH 

      Pre zásielky s dĺžkou do 175 cm a hmotnosťou max. 31 kg 

 

GEIS paletová preprava

      Preprava nadrozmerných a neskladných zásielok.

      Doručenie obvykle počas 1-2 pracovných dní od odoslania.

      Cena prepravy sa nacenuje individuálne.

      Pre zásielky s dĺžkou až 6 ma neobmedzenou hmotnosťou.

 

Poplatky a balenie 

Poplatky za dopravu zahŕňajú manipuláciu a balné, ako aj náklady na prepravu. Manipulačné poplatky sú stanovené, cena za prepravu sa líši v závislosti od celkovej hmotnosti zásielky. Odporúčame vám zoskupiť položky v jednej objednávke. Pri vytvorení dvoch rôznych objednávok budú prepravné náklady vyúčtované na obe objednávky zvlášť. Váš balík bude odoslaný na vlastnú zodpovednosť, budeme však dbať na to, aby boli pri balení krehké veci zabalené a ochránené pred rozbitím.

Boxy sú dostatočne dimenzované a vaše položky sú dobre chránené.

 

Nadrozmerný balík 

Dĺžka najdlhšej strany je väčšia ako 175 cm. Celkové rozmery balíka presahujú 300 cm obvodovej dĺžky (najdlhšia strana + obvod balíka). Nadrozmer sa považuje aj hmotnosť väčšia ako 31,5 kg. O nadrozmer sa vo väčšine času jedná pri markíziach, kedrových lištách a inom podobnom príslušenstve.

Cena dopravy pri nadrozmernom tovare je určovaná až po vytvorenej objednávky. Akcia doprava zadarmo pri nákupe nad 200 eur nie je platná pri nadrozmernom tovare.     

 

V prípade nejasností nás neváhajte kontaktovať.