Triediť podľa

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 0,00 € - 295,00 €

Kempingové stoly

Kempingové stoly

Kempingové stoly

Subcategories

Aktívne filtre

Bambusový rolovací stôl Chambery

179,95 €

Robustný hliníkový rám je vybavený ďalšou stabilizačnou tyčou medzi nohami stola, čo poskytuje ešte väčšiu stabilitu. Stolová doska je vyrobená z nepremokavého bambusového materiálu.

Dostupnosť: skladom: 5 ks

Strieborný kempingový stôl Gapless

109,90 €

Hliníkový skladací stôl s rolovateľnou stolovou doskou. Vďaka integrovanej vodováhe je možné stolovú dosku vypolohovať vodorovne aj na nerovnom povrchu. Stabilná základňa s nastaviteľnou nohou. Obal pre pohodlnú prepravu je súčasťou dodávky.

Dostupnosť: skladom: 1 ks

Súprava stoličiek a stolov Compact

159,95 €

Kompaktná súprava stoličiek a stolov je ideálna pre kemperov, ktorí nemajú vo svojom rekreačnom vozidle veľa miesta. Dve skladacie stoličky a kempingový stôl sú uložené v praktickej taške, takže sa nemusíte obávať bez dôležitého vybavenia.

Dostupnosť: skladom: 1 ks

Piknikový stôl Corda

144,00 €

Stôl je kompaktný, keď je zložený a ľahko sa prenáša, ale pri montáži je veľmi robustný. Ideálne pre pikniky a kempovanie. Vr. prepravná taška. Nie je potrebná žiadna montáž.

Dostupnosť: skladom: 1 ks
Picknickset Alu premium -... Picknickset Alu premium -...
  • -5%
  • -5%

Picknickset Alu premium - kempingový set

108,30 € 114,00 €

Picknickset Alu premium - kempingový set Kompaktný, rýchlo zložiteľný piknikový stôl, určený pre 4 osoby.(2 x 50 kg - 100kg na lavicu) S otvorom na dáždnik.

Po zložení je z neho ľahko prenosný kufrík.

Dostupnosť: skladom: 1 ks

Bambusový stôl Kamloops

163,95 €

Štýlový stolík v modernom dizajne. Vyrobený z odolných materiálov, vybavený pevnou bambusovou stolovou doskou a hliníkovým rámom. Montáž a demontáž v priebehu niekoľkých sekúnd. Praktické madlá umožňujú jednoduché prenášanie. Malá veľkosť balenia. Nastaviteľné nožičky.

Dostupnosť: dostupnosť: 5 - 10 dní

Bambusový stôl Custer

106,95 €

Krásny bambusový stôl s odolnou bambusovou stolovou doskou a hliníkovým rámom. Otvára a zatvára v priebehu niekoľkých sekúnd. S praktickými rúčkami pre ľahkú prepravu. Teleskopické nohy pre jednoduché nastavenie výšky. Krátkodobo odolný voči poveternostným vplyvom

Dostupnosť: dostupnosť: 5 - 10 dní

Bambusový stôl Calgary

89,95 €

V elegantnej kolekcii bambusových stolíkov nájdete spojenie prírodnej krásy a moderného dizajnu - váš kempingový sused vám bude závidieť. 

Dostupnosť: dostupnosť: 5 - 10 dní

Kempingový stôl Future Light II

167,50 €

Extrémne ľahký kempingový stôl s veľmi stabilnou stolovou doskou z kompozitného materiálu. Doska stola je odolná voči poveternostným vplyvom a UV-stabilná. Všetky štyri nohy stola je možné plynule výškovo. Vrátane úložnej siete a brúsených klincov.

Dostupnosť: dostupnosť: 5 - 10 dní

6-stranný bambusový rozkladací stôl

245,95 €

Kempingový stôl až pre 6 osôb, ktorý je možné zložiť. Nohy stola sú výškovo nastaviteľné, pánty sú vyrobené z nerezovej ocele. Bambusová stolová doska je odolná voči striekajúcej vode a nenáročná na údržbu. 

Dostupnosť: dostupnosť: 5 - 10 dní

Jedálenský stôl Isabella

269,00 €

Stôl sa prezentuje v elegantnom štýle so zaoblenými rohmi a hranami a s mierne skosenými nohami stola. Vštky 4 nohy stola sú výškovo a uhlovo nastaviteľné, takže nerovnosti nebudú problémom. Mimoriadne stabilný spodný rám vyrobený z ocele sa dá zložiť.

Dostupnosť: dostupnosť: 5 - 10 dní