Strešné okná

Strešné okná

Strešné okná

Aktívne filtre

Dostupnosť: dostupnosť: 7 - 12 dní
328,74 €

Strešné okno Thule, priehľadné s 12 V ventilátorom

316,64 €

Strešné okno Thule Vent s 12 V ventilátorom je ideálnym doplnkom ku karavanu. Súčasťou je permanentná ventilácia pre neustály prísun čerstvého vzduchu. Okno je vybavené ventilátorom ktorý ponúka 12 úrovní prevzdušňovania a odvzdušňovania.

Dostupnosť: dostupnosť: 7 - 12 dní

Strešné okno Thule priehľadná - 40x40

125,04 €

Vonkajší rám je vyrobený zo stabilného plastu, odolnému voči poveternostným vplyvom, umožňuje bezpečné spojenie a tesnenie. Výhodou je nízka spotreba energie a tichý chod aj pri vysokých rýchlostiach. Má aerodynamický tvar, a tak nie je potrebný dodatočný spojler.

Dostupnosť: dostupnosť: 7 - 12 dní

MaxxFan Plus

328,74 €

Môže byť použitý buď na vetranie a vetranie s otvoreným vonkajším krytom, alebo ako strešný ventilátor so zatvoreným vonkajším krytom. 10-stupňový ventilátor poskytuje výmenu vzduchu až 26 m³ za minútu. Teplotu požadovanú v obytnom dome je možné nastaviť pomocou zabudovaného elektronického termostatu. Odnímateľná a umývateľná sieť proti komárom chráni pred hmyzom.

Dostupnosť: dostupnosť: 7 - 12 dní

MPK VisionStar M pro 2 - strešné okno 40x40

150,25 €

Nový vylepšený mechanizmus, ktorý by mal zaistiť menší hluk pri jazde, lepšiu tesnosť okna

Viac vzduchu - viac svetla - viac komfortu - s aerodynamickým transparentným krytom. MPK VisionStar M pro 2  - strešné okno určené pre výrez 40 x 40 cm.

Dostupnosť: skladom

Strešné okno MPK model 46

89,75 €

Vonkajšia kapucňa z mliečneho skla s veľkým previsom s hranou proti snehu a striekajúcej vode. Teleskopický displej, nastaviteľný zo štyroch strán, so zaistením ako aj sklopný sieťový rám.

Dostupnosť: skladom

Strešné okno Fiamma Vent 40x40cm - dymová farba

108,91 €

Strešné odvetrávacie okno fiamma s dymovým farebným spracovaním krytu, ktorý otrasom odolný ako aj UV- stabilný. Pri tomto okne oceníte sieťku na komáre a iný otravný hmyz, rovnako vás poteší permanentné vetranie čerstvého vzduchu. 

Dostupnosť: dostupnosť: 7 - 12 dní

Strešné okno MaxxFan De Luxe dymové

489,07 €

Strešné okno MaxxFan De Luxe dymové - Patentovaný, odolný proti nárazom a UV odolný vonkajší kryt chráni pred dažďom, keď je vrchný kryt otvorený- aj za jazdy. Vstavaný elektronický termostat umožňuje nastaviť požadovanú teplotu v karavane.

Dostupnosť: