Vzduchové pruženie Goldschmitt-dvojokruhové pre Fiat Ducato od 05/14

Zľava 5%
949,05 € 999,00 €
S DPH
87 859
Dostupnosť: 7 - 12 dní

Vzduchové pruženie Goldschmitt - dvojokruhové pre Fiat Ducato od 05/2014 Tento produkt spoločnosti Goldschmitt stanovuje štandardy z hľadiska komfortu jazdy a prevádzkovej bezpečnosti. Tento systém vzduchového odpruženia je navrhnutý ako takzvaný nízkotlakový systém- to znamená, že účinok vzduchového mechu nie je dosiahnutý vysokým pracovným tlakom v malom objeme mechu, ale malým tlakom v najväčšom možnom mechu. Namontovaním prídavného vzduchového pruženia na zadnú nápravu získate nový - komfortný pôžitok z jazdy a dodatočné spevnenie pri maximálnom zaťažení vášho vozidla. Pri dvojokruhovom systéme môžeme odpustením jedného okruhu dosiahnuť náklon - napríklad vyrovnanie karavanu pri nerovnom povrchu. 

Množstvo

Výhody prídavného vzduchového pruženia od Goldschmitt Zdvihnutie zadnej časti s nízkou svetlou výškou Nastavenie pevnosti pružiny na stav zaťaženia Pôsobí proti unaveným sériovým pružinám Pohodlné ovládanie ovládacím panelom kompresora z kabíny 

Balenie obsahuje:Vzduchové pruženie - Systém dvojitého mechu - 6 alebo 8 mechy vrátane 12-voltového kompresora pre montáž na zadnú nápravu vozidla, špeciálny ovládací panel určený pre daný typ vozidla,montážne konzoly s príslušenstvom .

GOLDSCHMITT

Špecifické referencie

Produkty v rovnakej kategórii: 7