Triediť podľa

Dostupnosť

Dostupnosť

Značka

Značka

Cena

Cena

  • 489,00 € - 879,00 €

Vzduchové pruženie

Vzduchové pruženie

Vzduchové pruženie

Podkategórie

Aktívne filtre

Vzduchové pruženie Ford... Vzduchové pruženie Ford...
  • -5%
  • -5%

Vzduchové pruženie Ford Transit 2006-04/2014 Goldschmitt-dvojokruhové

911,05 € 959,00 €

Vzduchové pruženie Goldschmitt - dvojokruhové pre Ford Transit 05/2006-04/2014 Tento produkt spoločnosti Goldschmitt stanovuje štandardy z hľadiska komfortu jazdy a prevádzkovej bezpečnosti. Tento systém vzduchového odpruženia je navrhnutý ako takzvaný nízkotlakový systém- to znamená, že účinok vzduchového mechu nie je dosiahnutý vysokým pracovným tlakom v malom objeme mechu, ale malým tlakom v najväčšom možnom mechu. Namontovaním prídavného vzduchového pruženia na zadnú nápravu získate nový - komfortný pôžitok z jazdy a dodatočné spevnenie pri maximálnom zaťažení vášho vozidla. Pri dvojokruhovom systéme môžeme odpustením jedného okruhu dosiahnuť náklon - napríklad vyrovnanie karavanu pri nerovnom povrchu. 

Dostupnosť: dostupnosť: 7 - 12 dní
Vzduchové pruženie... Vzduchové pruženie...
  • -5%
  • -5%

Vzduchové pruženie Goldschmitt-dvojokruhové pre Fiat Ducato od 07/2006 do 04/2014

949,05 € 999,00 €

Vzduchové pruženie Goldschmitt - dvojokruhové pre Fiat Ducato od 07/2006-04/2014 Tento produkt spoločnosti Goldschmitt stanovuje štandardy z hľadiska komfortu jazdy a prevádzkovej bezpečnosti. Tento systém vzduchového odpruženia je navrhnutý ako takzvaný nízkotlakový systém- to znamená, že účinok vzduchového mechu nie je dosiahnutý vysokým pracovným tlakom v malom objeme mechu, ale malým tlakom v najväčšom možnom mechu. Namontovaním prídavného vzduchového pruženia na zadnú nápravu získate nový - komfortný pôžitok z jazdy a dodatočné spevnenie pri maximálnom zaťažení vášho vozidla. Pri dvojokruhovom systéme môžeme odpustením jedného okruhu dosiahnuť náklon - napríklad vyrovnanie karavanu pri nerovnom povrchu. 

Dostupnosť: dostupnosť: 7 - 12 dní
Vzduchové pruženie... Vzduchové pruženie...
  • -5%
  • -5%

Vzduchové pruženie Goldschmitt-dvojokruhové pre Fiat Ducato od 05/14

949,05 € 999,00 €

Vzduchové pruženie Goldschmitt - dvojokruhové pre Fiat Ducato od 05/2014 Tento produkt spoločnosti Goldschmitt stanovuje štandardy z hľadiska komfortu jazdy a prevádzkovej bezpečnosti. Tento systém vzduchového odpruženia je navrhnutý ako takzvaný nízkotlakový systém- to znamená, že účinok vzduchového mechu nie je dosiahnutý vysokým pracovným tlakom v malom objeme mechu, ale malým tlakom v najväčšom možnom mechu. Namontovaním prídavného vzduchového pruženia na zadnú nápravu získate nový - komfortný pôžitok z jazdy a dodatočné spevnenie pri maximálnom zaťažení vášho vozidla. Pri dvojokruhovom systéme môžeme odpustením jedného okruhu dosiahnuť náklon - napríklad vyrovnanie karavanu pri nerovnom povrchu. 

Dostupnosť: dostupnosť: 7 - 12 dní