TECHNOLÓGIA

TECHNOLÓGIA

Aktívne filtre

Dostupnosť: skladom
55,42 €

Ventil plynovej fľaše

26,50 €

Systémy skvapalneného plynu na karavanoch sú štandardizované v DIN EN ISO 10239. Zohľadňuje sa niekedy extrémne zaťaženie, ako je korózia, nízke alebo vysoké teploty a silné pohyby člna.

Pre pripojenie na butánové alebo propánové fľaše do hmotnosti náplne 5 kg. S ovládacím ventilom (otvorený – zatvorený). Bezpečnostný poistný ventil - reakčný tlak 14 bar.

CGV, pre fľaše na bután, AG-Shell-F (G.2)

Dostupnosť: skladom

Ventil plynovej fľaše

27,13 €

Pre pripojenie na butánové alebo propánové fľaše do hmotnosti náplne 5 kg. S ovládacím ventilom (otvorený – zatvorený). Bezpečnostný poistný ventil - reakčný tlak 14 bar. CGV, pre fľaše na bután, KLF (G.12)

Dostupnosť: skladom

Vysokotlaková hadica G.12 (DE,NL,FI,HU,PL)

53,40 €

Pre maximálnu bezpečnosť ponúka Truma vysokotlakové hadice s bezpečnostným zariadením (SBS).Spĺňajú všetky zákonné požiadavky na prevádzku plynárenského systému počas jazdy, ale sú tiež vhodné pre stály chod. Ak je hadica poškodená, poistka vypína a zastavuje tok plynu.

Dostupnosť: skladom

Stredotlakové hadicové vedenie PS 10 bar

9,98 €

Prípojky: prevlečná matica x prevlečná matica

Na pripojenie armatúr, spotrebného materiálu a potrubí. Testované na DVGW. Plastové hadicové vedenie s textilnou vložkou, odolné voči chladu. Rozmery hadice 6,3 x 3,5 mm.

Vysokotlaková plynová hadica G1/4 L x G1/4 L použitelná napríklad na spojenie plynového regulátora s tryskou plynového grilu ./Dometic,Cramer /

Dostupnosť: dostupnosť: 7 - 12 dní

MD hadicové vedenie 1500mm

17,04 €

Na pripojenie armatúr, spotrebného materiálu a potrubí. Testované na DVGW. G 1/4 prevlečná matica ľavého závitu x vsuvka. Hadica gumená s textilnou vložkou. Odolné voči chladu do -30 ° C. Rozmery hadice 6,3 x 3,5 mm.

Dostupnosť: skladom

TRUMA MONOCONTROL CS 30 MBAR 2019

141,13 €

Truma MonoControl CS 30 mbar - Regulátor tlaku plynu s integrovaným snímačom nárazu . Regulátor tlaku plynu pre jednu plynovú fľašu s crash - senzorom. 

Dostupnosť: dostupnosť: 7 - 12 dní