Ochrana pred hmyzom

Ochrana pred hmyzom

Ochrana pred hmyzom

Podkategórie

Aktívne filtre

Repelent proti hmyzu Zaza Duo

18,50 €

Odpudzovač hmyzu s integrovanou vyhrievacou doskou pre dosky komerčných agentov (nie sú súčasťou dodávky) a praktický odparovač na distribúciu esencie odpudzujúcej hmyz. Ideálne pre použitie v rekreačných vozidlách, autobusoch a lodiach. S otočnou zástrčkou na pripojenie k zapaľovaču cigariet. Žiadny vývoj dymu. Chráni cca. 8 hodín.

Dostupnosť: dostupnosť: 7 - 12 dní

Sieťka proti komárom - 200 x 150 x 80 cm

21,50 €

Sieťka proti komárom v tvare škatule pre pokojný spánok pri kempingu, cestovaní a trekkingu. Chyby a iný hmyz nemajú šancu sa dostať dovnútra. Vyrobené zo sieťoviny s moskytiérou 180 mesh s 27 cm širokou skladateľnou podlahou.

Dostupnosť: dostupnosť: 7 - 12 dní

Nabíjateľná lampa + s funkciou proti komárom 2+1

27,18 €

Lampa poskytuje jasné svetlo a so špeciálnym ultrafialovým svetlom funguje aj ako lapač komárov. Fialové UV-LED svetlo priťahuje komáre v okruhu 5 metrov, ktoré potom špirála automaticky usmrtí. Lampa pracuje bez chemikálií alebo tekutín a je 100% bezpečná pre deti a zvieratá. Doba používania: žiarovka 7 h; UV lampa proti komárom 8 h. Doba nabíjania: 3 h.

Dostupnosť: dostupnosť: 7 - 12 dní

Špirála proti hmyzu

3,98 €

Špirála so stojanom. Účinne odpudzuje komáre a iný hmyz.

Nie je povolené vo Švajčiarsku!

Dostupnosť: dostupnosť: 7 - 12 dní

Sieť proti komárom

23,90 €

Na jednolôžko. Vysoko kvalitná, praktická sieť proti komárom. Dodanie v baliacom vrecku.

Dostupnosť: dostupnosť: 7 - 12 dní

Hubič hmyzu Carbest Maik s batériou

20,11 €

Hmyz priťahuje svetlo. Ak sa mriežky dotkne, zasiahne ho elektrický prúd. Jednoducho nabite batériu a stroj zapnite, hubič hmyzu so 4 W žiarivkou a 230 V nabíjačkou.

Dostupnosť: dostupnosť: 7 - 12 dní

Lampový olej Citronella

11,04 €

Vysoko kvalitný lucerny olej na báze parafínu.   

- S vôňou citronely

- Ak je knôt v dobrej polohe, nedochádza k tvorbe dymu

- S bezpečnostným zatváraním

Dostupnosť: dostupnosť: 7 - 12 dní

Plastová nádoba na špirálu proti hmyzu

12,60 €

Vyrobené z plastu odolného voči teplu. Chráni pred malým poškodením ohňom. Zhromažďuje popol a zaisťuje rovnomerné rozloženie špirály.

Dodáva sa bez špirály, iba nádoba! 

Dostupnosť: dostupnosť: 7 - 12 dní

Kombinovaná pasca na hmyz

8,95 €

Kvapalina priťahuje osy počas dňa. LED svetlo letí v noci. 

Osy a hmyz nie sú počas leta nepríjemné, ale často sa považujú za hrozbu. Bolesť v ústach je bolestivá a pre alergikov môže byť životu nebezpečná. S touto pascou na hmyz Solar Insect Trap si môžete užiť čas vonku.  Naplňte pascu zmesou octu a cukru, aby priťahovala osy. Hneď ako stmavne, rozsvieti sa modré svetlo LED a rozsvieti kvapalinu, ktorá priťahuje hmyz.

Dostupnosť: dostupnosť: 7 - 12 dní

Obľúbený kovový držiak na hmyz

8,25 €

Kovový držiak na cievky proti hmyzu. Držiak umožňuje bezpečné horenie cievok. Môžete ho položiť na stôl alebo pod stôl alebo ho zavesiť na konzolu. Ideálny spoločník na leto. Mierne žiariaca špirála distribuuje dym cez otvory v držiaku a udržuje komáre mimo dosahu.

Dostupnosť: dostupnosť: 7 - 12 dní

Stichfrei - repelent na komáre

8,95 €

Vynikajúci repelent proti komárom a kliešťom s olejmi pre starostlivosť o pleť, UV B filter a veľmi príjemná vôňa. Udržuje hmyz (muchy, kliešte, komáre, muchy koní) preč až na 8 hodín. Účinné aj proti tropickým komárom. Vyživuje pokožku. Dermatologicky testované na bezpečnosť. Osviežujúci príjemný zápach. Ako dovozca z EÚ / tretej krajiny nezabudnite na dovozné nariadenia špecifické pre danú krajinu. Obchodovateľný bol v Nemecku iba výrobcom.

Vo Švajčiarsku nie je povolené! 

Dostupnosť: dostupnosť: 7 - 12 dní

Solárny odpudzovač zvierat

29,95 €

Blíži sa k Vášmu karavanu zviera? Odpudzovač živočíchov ho pomáha zahnať preč. Integrovaný snímač pohybu registruje pohyb a automaticky aktivuje zariadenie. Vyžarovaný ultrazvuk sa dá nastaviť na rôzne frekvenčné rozsahy. Prípadne môžete zvoliť blikanie LED. Prístroj sa dodáva s uzemňovacím hrotom, batériami a nabíjacím káblom.

Dostupnosť: dostupnosť: 7 - 12 dní

Zabíjač ovocných mušiek

10,99 €

V lete ked slnko páli, štavnaté ovocie chutí najlepšie. Plody sú dozreté a sladké a samozrejme doma máme radi veľké množstvo ovocia. Bohužiaľ, ovocné muchy majú radi naše ovocie rovnako ako my. Zabijač týchto mušiek dopomáha udržiavať hygienu. UV svetlo priťahuje ovocné mušky a sú usmrtené bez bolesti, len čo sa dotýka siete vysokého napätia. Rozloha: 20 m².

Dostupnosť: skladom

Elektrická mucholapka

7,56 €

Elektrická mucholapka na muchy pre efektívne, čisté a rýchle odstránenie múch a komárov. Keď je zapnutá, na drôtenej mriežke sa vytvára statický náboj. Ak sa hmyz dotkne drôtenej mriežky, uvoľní elektrický výboj neškodný pre človeka, ktorý hmyz zabije alebo utlmí. Vyžaduje 2 x AA batérie (nie sú súčasťou balenia). 

Jednoduché použitie s vypínačom

Vnútorná drôtová mriežka je pod napätím, vonkajšie dve slúžia na ochranu pred náhodným kontaktom

Dostupnosť: skladom

Dymové špirály proti hmyzu

7,31 €

Dekoratívna miska s otvormi v tvare kvetu, ktoré umožňujú prúdenie dymu zo špirály hmyzu. Vrátane 2 špirál hmyzu.

Nie je schválené vo Švajčiarsku!

Dostupnosť: dostupnosť: 7 - 12 dní