CHEMICKÉ WC

CHEMICKÉ WC

CHEMICKÉ WC

Aktívne filtre

Koncentrát WC Blue 2,5l

11,04 €

WC Blue je výkonný sanitárny koncentrát pre prenosné toaletné systémy. Podporuje rozklad fekálií a rozklad toaletného papiera. Udržuje nádrž na odpadovú vodu hygienicky čistú. Zabraňuje vzniku nepríjemných pachov a znižuje tvorbu plynov. Použitie: Naplňte WC Blue do nádržky na odpadovú vodu toalety. Dávkujte 100 ml na 10 litrov objemu nádržky a 2 až 3 litre vody. WC Blue nevkladajte do nádržky na splachovaciu vodu. Obsah nádrže by sa mal zlikvidovať na miestach na to určených.

Dostupnosť: skladom

THETFORD AQUA KEM BLUE TABLETY

21,13 €
Tablety pre chemické wc - Thetford Aqua Kem Sachets je vysoko účinný sanitárny prípravok uzavretý v plastovom vysokorozpustnom obale - balenie obsahuje 15 ks.
Dostupnosť: skladom

Thetford Aqua Kem Blue Levandula koncentrát

19,67 €

Thetford Aqua Kem Blue je chemický prípravok určený pre chemické WC do odpadovej nádrže - zabíja batérie a odstraňuje pachy. Thetford Aqua Kem Blue koncentrát je veľmi silná, 2,5-krát koncentrovaná toaletná tekutina.

Dostupnosť: skladom

Koncentrát Aqua Kem Blue Eucalyptus

19,67 €

Hygienická prísada Aqua Kem

Výkonná, veľmi efektívna, dvaapolkrát koncentrovaná sanitárna kvapalina pre odpadovú nádrž z kazety a prenosných toaliet.

 • vynikajúca kontrola zápachu
 • skvapalňuje tuhé látky pre ľahšiu likvidáciu
 • znižuje tvorbu plynov
 • predlžuje životnosť nádrže na zachytávanie odpadu
 • Na výber 3 rôzne vône
 • praktická malá fľaštička
 • menšia váha
 • pracuje 4 až 5 dní
Dostupnosť: skladom

Duo koncentrát čistič nádrže

15,83 €

Thetford Duo Tank Cleaner-Efektívny tekutý koncentrovaný prípravok pre každodenné použitie a údržbu odpadových vodných nádrží a rúrkových vedení v karavane.

Dostupnosť: skladom

CALIFORNIA SCENTS Plechovky

131,88 €

Prinášame Vám vône americkej firmy CALIFORNIA SCENTS. Ide o malé plechovky, ktoré si určite zamilujete, pričom si môžete vybrať zo širokej palety vôní. Dlhotrvajúca vôňa je ukrytá v recyklovateľnej hliníkovej plechovke, ktorá obsahuje tri bloky lisovaného ľanu napusteného parfumom.

Dostupnosť: dostupnosť: 7 - 12 dní

Odstraňovač zápachu Šedá voda

14,30 €

Koncentrovaná, silná a účinná kvapalina, ktorá zabraňuje nepríjemnému zápachu šedej vody z odtoku. Nedáva šancu nepríjemnému zápachu z odtoku!

 • znižuje tvorbu usadenín v nádrži na sivú vodu
 • vynikajúca regulácia zápachu šedej vody
 • udržuje sivú vodu dlhšie čerstvú a čistú
 • vyprázdnenie nádrže na sivú vodu bez zápachu
Dostupnosť:

Thetford Bathroom Cleaner

7,86 €
Thetford sanitárny čistič je prípravok určený na čistenie toaliet, výleviek, účinný na sprchy a celé sanitárne vybavenie v kúpelni. Dokonalá hygiena a príjemná vôňa.
Dostupnosť: skladom

Thetford Aqua Kem Blue Levanduľa koncentrát 0,78l

19,67 €

Thetford Aqua Kem Blue Levandula je chemický prípravok určený pre chemické WC do odpadovej nádrže - zabíja batérie a odstraňuje pachy. Thetford Aqua Kem Blue koncentrát je veľmi silná, 2,5-krát koncentrovaná toaletná tekutina pre odpadovú nádrž.

Dostupnosť: dostupnosť: 7 - 12 dní

Aqua Rinse koncentrát 0,75l

13,95 €

Thetford Aqua Rinse je silná, kvetinovou vôňou prevoňaná chemická tekutina, ktorá zabíja baktérie a odstraňuje pachy pri každom spláchnutí toalety

Dostupnosť: skladom